Perşembe, 18 Nisan 2024 Hicri : 9 Sevval 1445

HANIM KEMANKEŞLERİMİZ #BARIŞ PINARI HAREKATINA DESTEK OLMAK İÇİN DUALI ATIŞ TALİMİ GERÇEKLEŞTİRDİ, OKUDUKLARI HATİMLERİ BAĞIŞLADILAR

img

HANIM KEMANKEŞLERİMİZ #BARIŞ PINARI HAREKATINA DESTEK OLMAK İÇİN DUALI ATIŞ TALİMİ GERÇEKLEŞTİRDİ..

Antalya Okçular Tekkesi ,Kemankeslerini ,Milli Şuur Bilinci İle Yetiştirmeye Çalışan , Milli İradenin İçinde Vakarlı Durusu İle Kendini Her Zaman Birebir Yansıtan Güçlü Bir Kulüptür.

Hepimiz Bu Güzel Vatanın Bir Parcasiyiz.

İnandığımız Değerlere Uygun Yaşabilmek Büyük Bir Özgürlüktür.

Ancak Herşey De Oldugu Gibi Bu Özgürlüğün Bir Bedeli ,Bir Mücadelesi , Bir Emeği Vardır. Türkler At Üstünde Nice Savaşlar Kazanmış, Tarihi Boyunca Da Mazlumları Korumuş,  Savaş  Sırasında Kadın ,Cocuk Ve İhtiyarlara  Asla  Zulmetmemiştir.

 Ancak Herkesin Şahit Oldugu Gibi, Hain  Teröristler , Mazlum Bebekleri Çocukları Hedef Almış Ve Sehit Etmişlerdir.

Maksat Vatan Olunca İman Kuvveti İle 7 Den 70 E Herkesin Bu Ülkede Nasıl Savaştığını ,Dünya  Tarih İyi Bilmektedir.

Ülkemize Yapılan Düşmanlıkları ,Tehtidleri Hainlikleri Gözardı Etmemiz Mümkün Değildir.  Cesur Ordumuz , Sınırda Barış Pınarı Harekatını Gerçekleştirirken , Yaşadığımız Huzur Ortamını Onlara Borçlu Olduğumuzu Unutmadan, Biz De Burada Bir Olmak Ve Destek Vermek İcin Toplandık. Onlar Eshabı Kiram Gibi, Bedir De Uhud Da Nasıl Savaşı Düğün Gibi Gördüler İse , Cesur Türk Ordumuz Da Bu Harekatı Öyle Görüyorlar.  Çünkü Ölümü İçinde Öldürmüş Bir Orduyu Allahtan Gayrısı Korkutamaz. .

En Küçük Kemankeşimizden En Büyüğümüze Kadar  Antalya Okçular Tekkesi Olarak, Ülkemizin İstikbali Ve Selahiyeti İcin   Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın Komutanlığındaki Her Mücadeleye Desteğimizi Göstermeye Devam Edeceğiz.

Antalya Okçular Tekkesi Kemankesleri , Ağırlıklı Olarak Hanımlardan Oluşmaktadır. Bugün Hatim Duası Sonrası Genç Hanım Kemankeslerimiz , Örnek Aldıklari ,Peygamber Efendimizi Sav ,Ok, Yay, Kılıç, Kalkan İle Koruma Şerefine Nail Olmuş Nesibe Annemiz Gibi Ülkemizin Selahiyeti Adına Allah Rızası İçin Ok Atışı Gerçekleştirdiler

 

Tüm Hanım Kemankeşlerimizi  Milli Duyarlılıkları Sebebiyle Kutluyorum.

 

Sümeyye Gamze Uçar

Antalya Okçular Tekkesi

Yönetim Kurulu Başkanı